O nas

Doradztwo strategiczne rozwinęło się jako specjalistyczna usługa w zakresie wspomagania zarządzania rozwojem firm i organizacji. Strategie nie kształtują się same, trzeba je tworzyć przez syntezę doświadczeń, analiz, przewidywań. W każdym z tych obszarów wiedza i doświadczenie naszych konsultantów stanowi wsparcie dla przedsiębiorców. Zbudowanie i wdrożenie skutecznej strategii rozwoju pozwala naszym Klientom redukować koszty, zwiększać sprzedaż i w długoterminowej perspektywie systematycznie zwiększać wartość firmy dla właścicieli (akcjonariuszy).

Założyciel i były Prezes Zarządu Doradztwa Strategicznego EKOMAT Sp. z o.o.
Hubert Zygmunt Kaczyński

Zajmujemy się doradztwem od 1991 roku  w różnych formach organizacyjnych i własnościowych. Posiadamy rozległe kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie projektów transakcyjnych, inwestycyjnych oraz restrukturyzacyjnych.  Szczególnie dobre kompetencje posiadamy w zakresie projektów rozwojowych dynamicznie rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) oraz w zakresie energetyki odnawialnej.

Utrzymujemy na co dzień bliskie kontakty z naszymi partnerami biznesowymi – firmami doradczymi  ze Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Cypru. Umożliwia to pozyskanie do współpracy wysoko notowanych na europejskim rynku, inwestorów branżowych lub finansowych, a także funduszy private equity.

Korzystamy z sieci wysokiej klasy partnerów krajowych specjalizujących się w usługach z zakresu prawa handlowego, audytu, doradztwa podatkowego oraz ochrony środowiska. Umożliwia to kompleksową obsługę realizowanych przez naszą firmę projektów transakcyjnych oraz inwestycyjnych.

Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, zaś oddział w Białymstoku. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy pracować bliżej Klientów specjalizujących się we współpracy transgranicznej , w pasie wschodniej Polski,  objętym specjalnymi programami pomocowymi. Ponadto ułatwia nam to budowanie bezpośrednich relacji naszych klientów z przedsiębiorcami Litwy, Łotwy i Estonii, Finlandii a także Białorusi, Ukrainy  i Rosji (głównie obwód kaliningradzki).